Flexxnext: kto sme my

FlexxNext Intermediats

Čo sa týka personálu, Flexxnext je ideálnym partnerom pre Vás, a to predovšetkým kvôli medzinárodnému prostrediu, v ktorom pracujeme. Sme flexibilnou a usilovnou organizáciou, ktorá pracuje pre svojich zamestnancov, klientov a partnerov. Svoju prácu vykonávame so všetkými potrebnými ISO, NEN a ASN certifikátmi.

FlexxNext Intermediats vie najlepšie, že trh sa neustále mení. Na udržanie tempa meniaceho sa trhu je potrebný nový spôsob myslenia a práce. Poskytnutie (stáleho) personálu by mohlo byť vhodným riešením tejto problematiky.

Špecializujeme sa na zabezpečenie optimálnej štruktúry stáleho a dočasného personálu. Taktiež spravujeme a zabezpečujeme ubytovanie a prepravu našich zamestnancov.

Naša spoločnosť vlastní všetky potrebné ISO, NEN a SNA certifikáty.

Flexxnext pracuje pre Vás!

Flexxnext sa odlišuje blízkou kooperáciou s Východnou a Strednou Európou, väčšina našich zamestnancov pochádza práve z týchto oblastí. Flexxnext ponúka nábor, vyslanie a odmeňovanie zamestnancov, ako aj podnikové služby. To všetko robíme pre to, aby sme uspokojili všetky Vaše potreby týkajúce sa pracovnej sily.

FlexxNext Intermediats sídli v Dunajskej Strede, ktorý je 30 kilometrov vzdialený od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. FlexxNext napomáha chodu veľkých projektov v logistickom sektore, skladových prác a produkcii, a to na Slovensku, v Rakúsku, Nemecku, Holandsku a Belgicku.

Kontaktujte nás na adrese info@flexxnext.eu, ak sa chcete dozvedieť viac o nás a našej činnosti, alebo Vás kontaktujeme prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

Ste pripravení začať?

Kontakt